Yükleniyor...

Dijital


Makale

Dijital Reklam uygulamalarında öncelikli olarak uygulanması gereken Yazılı İçerik çalışmaları bu konuda tecrübeli kişiler tarafından Anahtar Kelime detayları belirlenerek SEO Kriterleri uygunluğu ve titizlikle hazırlanmalıdır.

Görsel

Görsel Reklam daima kullanıcıların daha fazla ilgisini çekmekle birlikte etkileşimi büyük ölçüde arttırmaktadır. Görsel Reklam Çalışması için Uzman Grafiker ve Reklam Uzmanı ile çalışmanız popülerliğinizi arttıracaktır.

Video

Dünya genelinde en fazla tercih edilen Video- Görüntülü Reklam içerikleri doğrudan etki eden Dijital Reklam Çeşitleri arasında popülerliğini arttırmaktadır. Hazırlanan Vide-Görüntü Reklam çalışması içeriklerinin doğal, ikna edici olması önemlidir.

Dijital

Dijital Nedir ?

Günümüzde en fazla ziyaret edilen ve vaktimizin en fazla geçtiği Sosyal Medya Platformları her geçen gün daha fazla kullanılmaya devam etmektedir. Facebook, Twitter, Instagram başta olmak üzre vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz Sosyal Ağlar günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır.

Kullanıcı sayısı en fazla olarak açıklanan, gündelik yaşantımızın hemen hemen her anını paylaştığımız Sosyal Medya platformlarında web sitelerinin, marka ve ürün tanıtımları için kullanılmakla birlikte sağladıkları etkileşim sayesinde Dijital Reklam Çalışmaları için tercih edilmektedir.

Popülerlik

200%

Öne Çıkma

300%

Yüksek Kazanç

400%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Dijital Reklamlar

Dijital Reklam Platformları

Facebook

Facebook Reklamları Facebook platformunu düzenli olarak takip eden Facebook Reklam Uzmanı ekibimizin hazırlamış olduğu Reklam Çalışmaları ile uygulanarak doğru kiteleye ulaşmanız sağlanmaktadır.

Twitter

Popülerliği her geçen gün artan ve Elon Musk tarafından satın alınmasıyla birlikte bir çok değişikliği ile kullanıcılarını şaşırtan Twitter platformunda gerçekleştirilen Twitter Reklamları daima doğru kitlelere ulaşamabilmektedir.

Instagram

En fazla kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu Instagram Reklamları günümüzde ilk tercih edilen yöntemdir. Her gün milyarlarca kişi tarafından ziyaret edilen Instagram Uygulaması gelirlerini Reklam Platformu üzerinden sağlamaktadır.

YouTube

Hemen hemen hepimizin kullanmış olduğu YouTube üzerinde yapılan Reklam Çalışması ve Video Reklamlar platformdaki kullanıcılara ilgili içeriklere göre sunulmaktadır. Görüntülü Reklam seçeneğinde etkisi en yüksek reklam çeşidi olarak bilinmektedir.

Pinterest

Görüntü paylaşımı için tasarlanan ve pano sistemiyle çalışan bir Sosyal Medya Platformu olan Pinterest üzerinde Marka, Ürün ya da Web Siteniz için etkileşim ve ziyaretçi akışı elde etmenize yardımcı oluyoruz.

LinkedIn

Microsoft tarafından İş Dünyası bulunan kişilerin birbirleri ile etkileşim sağlaması için geliştirilen, Profesyonel olarak bilgi alış verişi yapılabilen Sosyal Paylaşım Platformu olarak göze çarpman LinkedIn'de Projenizi öne çıkartıyoruz.

Dijital Reklam Nedir ?

Dijital Reklam Ne İşe Yarar ?

Dijital Reklamlar tamamen internet üzerinde yer alan; Web Siteleri, Mobil Uygulama, Sosyal Ağ, Sözlük, Gazete, Haber, Spor, Hizmet vb. Yazılı, ya da Görsel içeriklerin bulunduğu platformalarda uygulanan bir reklam biçimidir. Dijital Reklam Çalışması tamamen taleplere göre hazırlanarak uygulanmaktadır.

Günümüzde en fazla tercih edilen reklam çeşitleri dendiğinde öne çıkan Dijital Reklam çalışmaları ve uygulamaları bu konuda deneyimli ve yeterli bilgiye sahip Dijital Pazarlama Uzmanı kişiler tarafından yapılmalıdır. Bilinçsizce yapılacak Dijital Reklam Verme işlemlerinde sadece para kaybedeceğinizi unutmamalısınız.

Ziyaretçi Artışı

200%

Popülerlik

150%

Finansal Yükseliş

300%

Bize Ulaşın