Yükleniyor...

Hakkımızda


Kurumsal

İnternet kullanımının yaygınlaşmaya başlamasıyla gereken çalışma ve güncellemeleri yaparak firma yapısını güçlendiren WHM Bilişim sektördeki lider firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyon

İnternet Hizmetleri alanındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin istek ve taleplerine en hızlı şekilde kalıcı çözümler üreterek gerekli olan güveni sağlamak, bunu yaparken aynı zamanda bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermek.

Vizyon

Faliyet gösterdiğimiz sektörlerde daima sürdürülebilirliği ilk olarak benimseyip, en iyi hizmeti sunma mücadelesinden ödün vermeden ilk tercih edilen şirket olarak çalışmalarımıza devam etmek.

Hakkımızda

15 Yıllık Tecrübe

15 Yıl boyunca edindiğimiz tecrübe ve birbirinden farklı Web Tasarım, Yazılım, Kodlama, Program, Grafik Tasarım, Logo, Banner, İnsert (İnsört), Mobil Uygulama, Geliştirme, Google SEO ve Dijital Reklam Çözümleri tecrübemizle yükselişimizi sürdürüyoruz.

Sektördeki diğer firmaların aksine her projemizi düzenli olarak kontrol ederek yapılması gereken güncellemeleri bilginiz dahilinde gerçekleştiriyoruz. Her biri kendi alanında uzman deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilen projelerle daima göze çarparsınız.

Digital Pazarlama

85%

SEO & Backlink

90%

Tasarım & Geliştirme

95%

Reklam

77%

Bize Ulaşın

15

Yıllık Tecrübe

13

Ekip Üyesi

438

Müşteri

1234

Tamamlanan Proje

Neler Yapıyoruz ?

Neler Yapıyoruz ?

Marka

Markanızı ileriye taşıyacak Marka Yönetimi deneyimli personelimiz tarafından Titizlikle gerçekleştirilir.

Danışmanlık

İhtiyacınız olan tüm konularda projeleriniz hakkında bilgi sahibi uzman ekiplerimizle danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sosyal

Facebook, Twitter, Instagram için Özel Çalışmalar yaparak Sosyal Medya daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Grafik

Günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan Grafik Tasarım çalışmalarını tecrübeli Grafiker ekibimiz tarafından oluşturuyoruz.

Reklam

Doğru kullanıcı ve hedef ziyaretçi kitlesine ulaşmanızı sağlayan Reklam çalışmalarını yaratıcı fikirlerimizle oluşturuyoruz.

Uygulama

Web sitelerinizin olmazsa olmazı Mobil Uygulama çözümlerini tüm cihazlara uyumlu şekilde tasarlıyoruz.

Dijital

Hizmet ve ürünlerinizin internet üzerinde daha fazla kişiye ulaşması için; Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlarda Dijital Pazarlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

SEO

Web sitelerinizin; Google, Yandex, Bing vb. Arama Motorları üzerinde daha fazla görüntülenmesini ve daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlayan SEO Hizmeti uygulamalarını Yükselme Garantili olarak yapıyoruz.

Geliştirme

Web Tasarım ve Geliştirme işlemlerini Profesyonel Web Tasarım Uzmanı personelimizle kısa sürede size özel Mobil Uyumlu tasarımlar oluşturuyoruz.

Programlama

Web siteleri ya da kullanmış olduğunuz yardımcı uygulamalara entegre olabilen Programları sizin için ÖZEL olarak hazırlıyoruz. Eğitimini tamamlamış Yazılım Mühendisi ve Programcı personelimiz projelerinizi takip etme olanağını da sunuyor.

Yazılım

Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz için ihtiyacınız olan Yazılım Hizmeti hakkında deneyimli ve bir çok referansa sahip olan Yazılım Uzmanı personelimiz size yardımcı olacaktır. Projelerinize Özel Yazılım hizmetimizden yararlabilirsiniz.

Kodlama

HTML, ASP, ASPX, PHP, CSS, JS, .NET dillerinde Özel Kodlama hizmetimiz sayesinde projelerinizi benzersiz olarak kodluyuoruz. Hayalinizdeki projelerinizi, hedef kitlenizi ve olması gereken özellikleri bize anlatın. Kodlayalım!

Web Tasarım

Projelerinizin hayata geçmesi için ihtiyacınız olan Web Tasarım hizmetini Profesyonel Tasarım ekibimizle hayalinizdeki Web Sitesi ya da diğer projelerinizi Web Tasarım Uzmanı personelimizle Özgün ve Özel olarak gerçekleştiriyoruz.

Logo

Bir projenin en önemli unsuru olan Logo gerek işletmeyi, gerek firmayı, gerekse ürünü temsil eden ve tanınmasını sağlayan detaydır. İlgi çekici ve benzersiz Logo Çalışması hizmetini Logo Çizimi konusunda deneyimli Logo Uzmanı ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Hazır Site

Her geçen gün daha popüler hale gelen Hazır Site hizmeti kolay kullanımı ve hızlı kurulumu sebebiyle tercih edilmektedir. WHM Bilişim tarafından hazırlanan Hazır Web Sitesi tasarımları ile sitenizi kurup Kontrol Paneli sayesinde düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Ekibimiz

Ekip Üyeleri

Umut GÖKGÖZ
CEO & Founder
Özlem TÜTÜNCÜ
Web Tasarım
Emir DİKEN
SEO Uzmanı
Fatih PEKTEKİN
Analiz Uzmanı
Erkan DEĞİRMEN
Reklam Uzmanı
Sedef KABADAYI
Grafiker