Yükleniyor...

Hazır Site


Hedef Kitle

Marka, Ürün ve Hizmet çeşitlerinize ihtiyaç duyan Hedef Kitle belirlenerek SEO Çalışmaları için gerekli olan unsurlar ve ihtiyaçlar SEO Uzmanı personelimiz tarafından Titizlikle yapılır.

Ziyaretçi Artışı

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını arttırmak için gereken tüm çalışmalar belirli zaman aralıklarıyla Google, Yandex, Bing vb. Arama Motoru algoritmalarına uygun şekilde uygulanarak en yüksek düzeye ulaştırılır.

Yüksek Kazanç

SEO Hizmeti sonrasında projelerinizde yaşanan ziyaretçi artışı sayesinde Ürün ve Hizmet satışlarınızdan daha fazla kazanç elde ederek işletmenizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Hazır Site

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi ve Kontrol Panelli İnternet Sitesi ile Firma, Ürün, İşletme, Şirket ve Marka gibi unsurların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Artan internet kullanımı sayesinde işletmelerin de gerek reklam çalışmaları gerekse kurumsal yapılarını geliştirmelerinin yanı sıra İnternet üzerinde kolay erişilebilir olmaları büyük önem taşımaktadır.

Tanınabilirlik

95%

Güvenilirlik

100%

Müşteri Artışı

200%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Hazır Site Nasıl Yapılır ?

Hazır Site Ne İşe Yarar ?

Kolaylık

Marka ya da ürününüzün yer aldığı sektör Sektör Analiz Uzmanı personellerimiz tarafından Detaylı şekilde analiz edilerek bilgi havuzu oluşturulur.

Ürünler

Faaliyet gösterdiğiniz sektördeki rakiplerinizin yaptığı çalışmalar incelenerek çalışma yapılması gereken detaylar belirlenerek İş Programı hazırlanır.

Sipariş

SEO Çalışması yapılacak olan web sitesi ya da projenin oluşturulma aşamasında kullanılan Kodlama Tekniği ve yapısının genel kontrolü yapılarak hatalar belirlenir.

Sevkiyat

Projede yer alan yazılı içeriklerin tümü kontrol edilerek ilgili, Başlık, Meta Etiketi, Anahtar Kelime, Ürün, Marka, İçerik Görseli gibi unsurların doğru ve yeteri kadar kullanılıp kullanılmadığı belirlenir.

Kargo Takibi

Web sitesinde yer alan görsellerin; Boyut, Format, Adlandırma vb. detayları kontrol edilir ve içeriklere uygun değillerse SEO Yardımcı Görsel çalışmaları hazırlanarak uygulanır.

Online Ödeme

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube gibi ziyaretçi trafiği yüksek olan Sosyal Medya Platformları üzerinde oluşturulan sayfalar yardımıyla marka ya da ürünün tanıtımı gerçekleştirilir.

Hazır Site

Hazır Site Faydaları

İnternet sitelerinin Arama Motorları sayfalarında ilk sayfalarda üst sıralarda yer alması sonucunda ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik olarak yapılan çalışmaların geneline verilen isim olan SEO Hizmeti sitelerin tümüyle incelenerek kontrol edilmesi ile başlayan SEO Analiz işlemleri ile pekişmektedir.

Google tarafından geliştirilen SEO kelimesinin anlamı Search Engine Optimization olan SEO kelimesinin Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu şeklinde telafuz edilmektedir. SEO Hizmeti ihtiyaçlarınıza Profesyonel SEO Uzmanı ekibimizle Kalıcı SEO Paketleri ile çözümler üretiyoruz.

Ziyaretçi Artışı

200%

Popülerlik

150%

Finansal Yükseliş

300%

SEO Teklifi Al