Yükleniyor...

Kodlama


Güncel Teknikler

Projelerinizin Kodlama işlemleri alanında yeterli tecrübeyi edinmiş Kodlama Uzmanı personelimiz tarafından talepleriniz doğrultusunda güncel Kodlama Teknikleri ile şartlara uygun olarak kodlanır.

Yüksek Güvenlik

Belirlenen ve etkileşimi yüksek olan Sosyal Medya Platformu alanlarında belirlenen Hedef Kitle kullanıcılarına ulaşabilecek içerikler sayesinde hesaplarınız ile birlikte sitelerinizin Etkileşim oranı arttırılır.

Stabil Kodlama

Projeleriniz için Sosyal Medya hesaplarında gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında oluşan etkileşimler sayesinde web sitelerinizde ciddi ölçüde Ziyaretçi Artışı yaşanacak ve bu da kazancınızı yükseltecektir.

Kodlama Nerelerde Kullanılır ?

Kodlama Nedir ?

Günümüzde neredeyse her sektör iş süreçlerini dijitalleştirme ve daha verimli hale getirme eğilimindedir.Kodlama ise bu dijital dönüşümü sağlayan bir aracı niteliğindedir.

Kodlama, aklınızdaki bir iş fikrini dijital platformlarda yazılıma dönüştürmeyi ve işinizi hızlandırmayı sağlar.Mobil uygulama, yapay zeka, web siteleri kodlamanın temel alanlarıdır.Uzman ekibimiz hayal ettiğiniz tüm yazılım işlerini gerçekleştirmek için sizleri bekliyor.

Popülerlik

200%

Öne Çıkma

300%

Yüksek Kazanç

400%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Kodlama Alnanları Nelerdir ?

Kodlama Hangi Alanlarda Kullanılır ?

E-Ticaret

E-ticaret siteleri internet üzerinden işletmenizi tanıtacak satışlarınızı arttıracak bir çözümdür. E-ticaret sitelerinin mağazalara göre bir çok avantajı olmaktadır. Aynı anda yüzlerce insan sitenizden alışveriş yapabilir. Hızlı ve kolay alışveriş sayesinde yükselmenize olanak sağlar.

Mobil Uygulama

Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile adından söz ettiren erişimi oldukça kolay olan mobil uygulamalar hayal ettiğiniz şekilde kurgulanarak hazırlanır. Native ve cross olmak üzere iki ayrı alanda da hizmet vermekteyiz. Ios projelerinde Swift ,Android projelerinde Kotlin,Java, cross platform içinse Flutter kullanılır.

Web Site

Markanıza uygun en kapsamlı web siteleri uzman ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Website yapımında en yeni teknolojileri kullanıyoruz. Kullanılan diller ; Html, Css, Javascript, React gibi önde gelen dillerdir.

Masaüstü Otomasyon

İş verimliliğini arttırmak,tekrar edilen işleri otomatikleştirmek için kullanılan masaüstü otomasyonu işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş şekilde geliştirilir. Kullanılan diller; C#, Java, Python'dur.

Oyun Geliştirme

Oyun geliştirme, programlama, grafik oluşturma ve test etme sürecidir. Uzman kadromuz ile bu süreci daha verimli geçirmeniz mümkün. Kullanılan diller; Pyhton, Java, C#, C++ olmak üzere listelenebilir.

UI/UX Tasarımı

UI/UX Tasarımı, dijital ürünlerin kulllanıcı arayüzünü tasarlamak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için yapılan bir süreçtir. Kullanılan programlar; Adobe XD, Sketch, Figma'dır.

Proje Geliştirme Adımları Nelerdir?

Kodlama Adımları Nelerdir?

Bir yazılım geliştirilirken en önemli şey yapılacak projenin adımlarını belirlemektir.Harita oluşturulduktan sonra geriye sadece uygulamaya geçmek kalır.Peki bu adımlar nelerdir? Gelin birlikte göz atalım.

Analiz ve Planlama : Projenizin hedefleri, amaçları, yer alacak özellikler, işlevler belirlenir.

Tasarım : Projede yer alacak bileşenler ve modüller tasarlanır.Arayüz tasarımı yapılır.

Geliştirme: Belirlenen plana göre kod yazımına başlanır.Veritabanı ve veri işleme kodları oluşturulur.

Sürdürülebilirlik ve Bakım: Düzenli bakımı yapılır,yeni özellikler eklenir ve güncelleme sağlanır.

Ziyaretçi Artışı

200%

Popülerlik

150%

Finansal Yükseliş

300%

Bize Ulaşın