Yükleniyor...

Logo & Banner


Hedef Kitle

Marka, Ürün ve Hizmet çeşitlerinize ihtiyaç duyan Hedef Kitle belirlenerek SEO Çalışmaları için gerekli olan unsurlar ve ihtiyaçlar SEO Uzmanı personelimiz tarafından Titizlikle yapılır.

Ziyaretçi Artışı

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcı sayısını arttırmak için gereken tüm çalışmalar belirli zaman aralıklarıyla Google, Yandex, Bing vb. Arama Motoru algoritmalarına uygun şekilde uygulanarak en yüksek düzeye ulaştırılır.

Yüksek Kazanç

SEO Hizmeti sonrasında projelerinizde yaşanan ziyaretçi artışı sayesinde Ürün ve Hizmet satışlarınızdan daha fazla kazanç elde ederek işletmenizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Logo

Logo Nedir ?

SEO, internet sitelerinin Arama Motorları üzerinde yapılan sorgulamalarda ilk sayfalarda ve üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların tamamına verilen isidimdir. Google tarafından geliştirilen SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization olmakla birlikte Türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu olarak bililnmektedir.

SEO Çalışmaları web sitelerinin Kod Yapısı, Görsel, İçerik, Responsive (Mobil Uyumluluk), Hız, Kullanım Kolaylığı, Materyal Formatı, Site Güvenliği, Kullanıcı Güvenliği gibi bir çok özelliğinin Arama Motoru Algoritmaları özelliklerine uygun hale getirilmesi sayesinde oluşmaktadır.

Tanınabilirlik

95%

Güvenilirlik

100%

Finansal Artış

200%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Logo Nasıl Yapılır ?

Logo Ne İşe Yarar ?

Analiz

Marka ya da ürününüzün yer aldığı sektör Sektör Analiz Uzmanı personellerimiz tarafından Detaylı şekilde analiz edilerek bilgi havuzu oluşturulur.

Rakipler

Faaliyet gösterdiğiniz sektördeki rakiplerinizin yaptığı çalışmalar incelenerek çalışma yapılması gereken detaylar belirlenerek İş Programı hazırlanır.

Kodlama

SEO Çalışması yapılacak olan web sitesi ya da projenin oluşturulma aşamasında kullanılan Kodlama Tekniği ve yapısının genel kontrolü yapılarak hatalar belirlenir.

İçerik

Projede yer alan yazılı içeriklerin tümü kontrol edilerek ilgili, Başlık, Meta Etiketi, Anahtar Kelime, Ürün, Marka, İçerik Görseli gibi unsurların doğru ve yeteri kadar kullanılıp kullanılmadığı belirlenir.

Görsel

Web sitesinde yer alan görsellerin; Boyut, Format, Adlandırma vb. detayları kontrol edilir ve içeriklere uygun değillerse SEO Yardımcı Görsel çalışmaları hazırlanarak uygulanır.

Sosyal Medya

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube gibi ziyaretçi trafiği yüksek olan Sosyal Medya Platformları üzerinde oluşturulan sayfalar yardımıyla marka ya da ürünün tanıtımı gerçekleştirilir.

Logo

Logo Faydaları

İnternet sitelerinin Arama Motorları sayfalarında ilk sayfalarda üst sıralarda yer alması sonucunda ziyaretçi sayısını arttırmaya yönelik olarak yapılan çalışmaların geneline verilen isim olan SEO Hizmeti sitelerin tümüyle incelenerek kontrol edilmesi ile başlayan SEO Analiz işlemleri ile pekişmektedir.

Google tarafından geliştirilen SEO kelimesinin anlamı Search Engine Optimization olan SEO kelimesinin Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu şeklinde telafuz edilmektedir. SEO Hizmeti ihtiyaçlarınıza Profesyonel SEO Uzmanı ekibimizle Kalıcı SEO Paketleri ile çözümler üretiyoruz.

Ziyaretçi Artışı

200%

Popülerlik

150%

Finansal Yükseliş

300%

Logo Teklifi Al