Yükleniyor...

Marka Yönetimi


Kimlik

Firma ya da markanızın Kurumsal Kimlik Çalışması işlemlerini gerçekleştirerek; projelerinizin farkındalık yaratan Kurumsal Kimlik kazanmasına ve Sektörde Lider konuma gelmesini sağlıyoruz.

Eğitim

İşletmenizde görevli olan personellerinizin sektördeki beklentilerin ve taleplerin yerine getirebilmesine yardımcı olacak saha çalışmaları ve eğitimlerle gelişimlerine yardımcı oluyoruz.

İtibar

İtibar Yönetimi programımız eşliğinde Marka & Firma değerlerinizin kalıcı olmasının yanı sıra Güven kazancı sağlayan çalışmaları gerçekleştirerek itibarınızı güvence altına alıyoruz.

Marka Yönetimi

Neden Gereklidir ?

Marka Yönetimi firma, işletme ve marka için yapılan çalışmaların tamamına verilen tabirdir. Sektörde kalıcılığı sağlayan, marka ya da işletmenin tanınabiliriğini arttırmak, müşterilere güven vermesi gibi nitelikler göz önünde bulundurularak yapılan Marka Yönetimi çalışmaları oldukça önemlidir.

Marka Yönetimi Hizmeti son yıllarda popülerliği ile göze çarpmaktadır. Marka Yönetimi gerçekleştirilen Ürün ya da Firma tanınabilirliğinde % 200 oranında artış sağlamakla birlikte kazanç artışları da göze çarpan değişikliklerdendir.

Tanınabilirlik

95%

Güvenilirlik

100%

Finansal Artış

200%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Marka Nasıl Yönetilir ?

Markam Neden Yönetilmeli ?

Analiz

Marka ya da ürününüzün yer aldığı sektör Sektör Analiz Uzmanı personellerimiz tarafından Detaylı şekilde analiz edilerek bilgi havuzu oluşturulur.

Rakipler

Faaliyet gösterdiğiniz sektördeki rakiplerinizin yaptığı çalışmalar incelenerek çalışma yapılması gereken detaylar belirlenerek İş Programı hazırlanır.

Misyon

Firmanız için daha önceden belirlenmiş ve sanıldığından daha önemli olan Misyon kriterleri ele alınarak bu kriterlere uygun gerekli Yazılı ve Görsel çalışmalar hazırlanır.

Vizyon

Vizyon olarak belirlemiş olduğunuz değerleriniz göz önünde bulundurularak gerekli çalışmalarla gerekenleri belirliyoruz.

Reklam

Marka Yönetimi işlemlerinin bir parçası olan Reklam sayesinde doğru hedef kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yükseliş

Gerçekleştirdiğimiz Marka Yönetimi Çalışmaları sonrasında size sadece marka ya da ürününüzü geliştirmek kalıyor.