Yükleniyor...

Sosyal Medya


Hedef Kitle

Ürün, Marka, Hizmet detaylarınız belirlenerek bu hizmete ihtiyacı olan Hedef Kitle belirlenerek uygun Sosya Medya ağlarında işletmenizin tanıtımının yapılması ve daha fazla kullanıcıya ulaşılması sağlanır.

Etkileşim

Belirlenen ve etkileşimi yüksek olan Sosyal Medya Platformu alanlarında belirlenen Hedef Kitle kullanıcılarına ulaşabilecek içerikler sayesinde hesaplarınız ile birlikte sitelerinizin Etkileşim oranı arttırılır.

Trafik Artışı

Projeleriniz için Sosyal Medya hesaplarında gerçekleştirilen çalışmalar sonrasında oluşan etkileşimler sayesinde web sitelerinizde ciddi ölçüde Ziyaretçi Artışı yaşanacak ve bu da kazancınızı yükseltecektir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Nedir ?

Günümüzde en fazla ziyaret edilen ve vaktimizin en fazla geçtiği Sosyal Medya Platformları her geçen gün daha fazla kullanılmaya devam etmektedir. Facebook, Twitter, Instagram başta olmak üzre vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz Sosyal Ağlar günlük hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır.

Kullanıcı sayısı en fazla olarak açıklanan, gündelik yaşantımızın hemen hemen her anını paylaştığımız Sosyal Medya platformlarında web sitelerinin, marka ve ürün tanıtımları için kullanılmakla birlikte sağladıkları etkileşim sayesinde Reklam Çalışmaları için tercih edilmektedir.

Popülerlik

200%

Öne Çıkma

300%

Yüksek Kazanç

400%

Daha Fazla Bilgi

100

Popülarite

100

İşleyiş

300

Müşteri Pörtföyü

100

Sektör Liderliği

Sosyal Ağlar Ne İşe Yarar ?

Sosyal Medya Neden Gereklidir ?

Facebook

Facebook platformunda bulunan sayfa ya da gruplarınız için gerekli olan çalışmalar Facebook Algoritması ve prensiplerine hakim Sosyal Medya Uzmanı personelimiz tarafından yapılır.

Twitter

Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile adından söz ettiren Sosyal Medya Ağları arasındaki popülerliğini sürdüren Twitter hesaplarınız ekiplerimizin çalışmaları sayesinde daha fazla etkileşim alacaktır.

Instagram

Tüm Dünya'da en fazla kullanıcıya sahip olan Instagram'da aktif olan kişisel ya da işletme hesaplarınızın en fazla takipçi ve doğru hedef kitlelere ulaşması için gereken işlemler için uzmanlarımız sizibekliyor.

YouTube

Video Paylaşımı dendiğinde ilk akla gelen YouTube her gün milyarlarca içeriğin yüklenip kullanıcılar tarafından izlendiği en popüler Video Sitesi olarak bilinmektedir. YouTube'daki hesap ve kanallarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Pinterest

Görüntü paylaşımı için tasarlanan ve pano sistemiyle çalışan bir Sosyal Medya Platformu olan Pinterest üzerinde Marka, Ürün ya da Web Siteniz için etkileşim ve ziyaretçi akışı elde etmenize yardımcı oluyoruz.

LinkedIn

Microsoft tarafından İş Dünyası bulunan kişilerin birbirleri ile etkileşim sağlaması için geliştirilen, Profesyonel olarak bilgi alış verişi yapılabilen Sosyal Paylaşım Platformu olarak göze çarpman LinkedIn'de Projenizi öne çıkartıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

İnternette bulunan ve en fazla ziyaretçinin olduğu Sosyal Medya Ağları üzerinde yapılan işlemler daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olan ana etkendir. Bunun yanı sıra doğru hedef kitlelere ulaşmanızı sağlayan Sosyal Medya Yönetimi ile etkileşimleriniz de artmaktadır.

Sosyal Medya Hesabı Yönetimi her ne kadar kolay gibi görünse de bu konuda deneyimli, Sosyal Ağ Platformları'nın Algoritmaları ve yapılan güncellemeleri takip ederek gerekli işlemleri uygulayan Sosyal Medya Uzmanı kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Ziyaretçi Artışı

200%

Popülerlik

150%

Finansal Yükseliş

300%

Bize Ulaşın