Yükleniyor...

QR Menü Yazılımı


QR Menü Yazılımı Hakkında

Siparişlerinizi Hemen Alın!

QR Menü Yazılımı sayesinde işletmenizde ağırladığınız misafir ve müşterileriniz Mobil Cihazlar & Tablet, Cep Telefonu ve Akıllı Cihazlar yardımıyla siparişlerini kısa sürede kolayca verebilirler.

Lokanta, Cafe, Restoran, Çay Bahçesi, Market, Bakkal, Fast Food, Tavuk Döner, Et Döner Salonları için özel olarak tasarlanmış olan QR Menü Scripti basit arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde yüzlerce işletme tarafından kullanılmaktadır.

Responsive (Mobil Uyumlu) olarak tasarlanan ve tüm akıllı cihazlarla erişilebilen qr Menü Sitesi ile daima piyasadaki QR Menü Örnekleri arasında fark edileceksiniz.


Restoranlar ve Kafeler:

85%

Otel ve Tatil Köyleri

90%

Fast-Food Zincirleri

95%

Kampüsler ve Yurtlar

77%

DEMO İncele

QR Menü Yazılımı; gıda sektöründe faaliyet gösteren; Aperatif, Büfe, Cafe, Restoran, Lokanta, Bistro gibi işletmelerde müşterilerin menüyü kolayca görüntüleyebilmesi ve sipariş vermesi için tasarlanmış olan bir sistemdir.

Teknolojinin gelişmesi ve mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte hayatımızı kolaylaştıran; Yazılım, Mobil Uygulama, Program, Web Sitesi gibi gereksinimler sayesinde istediğimiz bilgilere anında ulaşabilirken, yapmak istediklerimizi de kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmekteyiz. Hayatımızı devam ettirebilmek için öncelikli ihtiyaçlarımızdan olan Yiyecek ve İçecek sektöründe hizmet veren işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığımız QR Menü Sistemi sayesinde hem iş yükünden kurtulup hem de yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilirsiniz.

QR Menü Sipariş Sitesi yardımıyla işletmenizde misafir ettiğiniz müşterileriniz belirlenen Özel Barkod sayesinde menülerinize erişim sağlayarak saniyeler içerisinde siparişlerini verebilmektedir. Ziyaretçileriniz sahip oldukları Cep Telefonu, Akllı Telefon, Tablet gibi cihazlar sayesinde okutulan Barkod içerisindeki bilgiler aracılığıyla işletmeniz için belirlenen Web Sitesi ya da Uygulamaya erişerek tanımlanmış olan ürünleri inceleyip sipariş edebilir.

QR Menü Yazılımı

QR Menü Sitesi

Hızlı Erişim İmkanı

Qr menüler, restoran, cafe, otel gibi işletmelerde fiziksel menüler yerine kullanılır.Müşteriler masa üzerindeki QR kodu okutarak menüye kolayca erişim sağlayabilir.

Mobil Uyumlu Menüler

Qr menüler mobil cihazlara uyumlu halde tasarlanır.Müşteriler kendi telefonlarıyla Qr kodu tarayarak doğrudan menüye erişim sağlar.Böylece herkes kendi cihazını kullanır ve hem zamandan tasarruf edilir hemde hijyen sağlanır.

Ürün ve Fiyat Bilgisi

Qr menü müşterilere ürünlerin listesini ve b>fiyatlarını kategoriler halinde sunar.Yemek,içecek,tatlı ve diğer hizmet seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirler

Sipariş ve Ödeme Kolaylığı

Qr menü sayesinde müşteriler masa başında otururken siparişlerini hızlı bir şekilde verebilirler.Bu bekleme sürelerini azaltır.

Çevre Dostu ve Maliyet Tasarrufu

Qr menü kağıt menü kartlarının basımını ve yenilenmesini gerektirmez.Bu işletmelerin hem maliyetlerini düşürür hem kağıt israfını engelleyerek çevreye katkı sağlanmasına yardımcı olur.

Anlık Değişiklik ve Güncelleme

İşletmeler Qr menülerini diledikleri zaman admin panel aracılığı ile güncelleyebilir.Bunun için extra bir masraf çıkmaz.Örneğin,özel bir etkinlik veya mevsimsel bir menü eklemek veya çıkarmak kolaydır.

Görseller

Ekran Görüntüleri

Giriş Ekranı

Ürün Güncelle

Ürün Ekle

Profil Ayarları

Sipariş Ekranı

Hesap Ayarları

Profil Güncelle

Kullanıcı Hesapları

Mesajlar